Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Biustonosz typu balconette - dla kogo jest odpowiedni?

Biustonosz typu balconette - dla kogo jest odpowiedni?

Data dodania:
2022-05-19 10:24:18

Panie mają do wyboru wiele różnych modeli biustonoszy. Warto dobierać je pod kątem swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Dużym zainteresowaniem ze strony młodszych, jak i nieco bardziej dojrzałych kobiet cieszą się zwłaszcza staniki typu balconette. To ciekawa propozycja na co dzień, ale też na specjalne wyjście z domu. Wypadałoby się dowiedzieć kilku istotnych informacji na temat tego biustonosza, zanim panie zabiorą się za jego zakup.

Jak zbudowany jest biustonosz balconette?

Biustonosz balconette ma szerokie grono zwolenniczek. Jego charakterystyczne cechy to:

  • - szeroko rozstawione ramiączka,
  • - niska zabudowa miseczki,
  • - wysoki poziom elegancji,
  • - możliwość odpięcia ramiączek.

Balkonetka mocno eksponuje kobiece piersi, dzięki czemu panie dodają sobie pewności siebie i odwagi, np. przed ważną randką lub wyjściem do klubu. Biust prezentuje się lekko i swobodnie, a omawiany fason nie ściska piersi, lecz skutecznie je podtrzymuje.

Dla kogo biustonosz typu balconette będzie odpowiedni?

Ekskluzywna bielizna damska to marzenie wielu kobiet w różnym przedziale wiekowym. Balkonetka okaże się strzałem w dziesiątkę przede wszystkim dla tych pań, które posiadają duże piersi o kroplowatym kształcie. Biustonosz będzie je ładnie "zbierał" i eksponował. Nie powinny się na niego decydować kobiety z piersiami w kształcie stożka, ponieważ doprowadzi to do ich nadmiernego spłaszczenia oraz uciskania. Tym samym można stracić na atrakcyjności, a stanik nie będzie zbyt komfortowy w użytkowaniu.

Biustonosz balkonetka - które modele kobiety wybierają najchętniej?

Zainteresowane panie mają do wyboru kilka różnych rodzajów biustonoszy typu balkonetka. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza modele z usztywnieniem, które są odpowiedzialne za podtrzymanie i uniesienie biustu. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, aby pojawiały się w nich miseczki modelujące piersi. 

Alternatywą dla powyższego modelu są balkonetki bardziej lub mniej zabudowane. Te pierwsze są przeznaczone przede wszystkim na co dzień, a drugie np. na jakąś specjalną okazję (m.in. na randkę z ukochanym mężczyzną czy też wieczorne wyjście do restauracji lub kina). Ciekawą opcją są modele z nieprześwitującym lub przezroczystym materiałem. Ostateczna decyzja będzie zależała jednak od tego, na jakie konkretnie okazje balkonetka będzie zakładana. Stanik najlepiej dobrać w porozumieniu z doświadczoną brafitterką, tak aby nie było problemów z dopasowaniem rozmiaru. Na szczęście dostęp do tego typu biustonoszy jest bardzo szeroki. 

Aktualności


2022-06-28 15:06:07

Podczas przeprowadzki bardzo istotne jest solidne zabezpieczenie mebli oraz sprzętu RTV. Dzięki temu uchronisz je przed jakimikolwiek uszkodzeniami czy usterkami. W jaki sposób zapakować wyposażenie swojego domu czy biura, by bezpiecznie pr...

Więcej

2022-06-06 15:19:40

Maszyna sprzątająca do firmy powinna spełniać najważniejsze funkcje oraz być dostosowana do profilu działalności. Czym kierować się podczas wyboru maszyny sprzątającej? Na co położyć największy nacisk? 

Maszyna sprzątająca do firmy - k

...

Więcej

2022-06-06 13:27:18

 

Drukarki 3D Zortrax zostały wyróżnione srebrnym Laurem Konsumenta 2022. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, w jak wielu dziedzinach się je wykorzystuje. Warto wiedzieć, że przydają się one w różnych sferach życia, a ich rola jest ...

Więcej